خانم های شیک پوش بخوانند
 
 

برای اینکه شیک پوش باشیم نیازی نیست پول زیادی خرج کنیم، بلکه سر زدن به کمد لباس ها و بازبینی و سروسامان دادن آنها می تواند راهی باشد تا بدون هزینه های اضافی، متفاوت بپوشیم و زیباتر جلوه کنیم. می توانید از پیشنهادهای زیر در ساماندهی کمد لباس های خود بهره بگیرید. 
1.    به کمد لباس ها سر بزنید و آنها را بازبینی کنید و در مورد تک تک لباس ها این پرسش ها را مطرح کنید.
•    آیا این لباس هنوز مُد روز است؟
•    آیا شلوارها، دامن ها، و ژاکت ها هماهنگ و سِت هستند؟
•    آیا لباس ها هنوز دارای کیفیت قابل قبولی هستند؟
2.    لباس هایی را که پس از بازبینی نظرتان را جلب نمی کنند برای دادن به خیره کنار بگذارید.
3.    داشتن بعضی لباس ها از ضروریات است.
شلوار جین، تی شرت، زیرپوش، تاپ، کت، بافت، دامن و بلوز مجموعه البسه ایست که باید سعی کنید آنها را با هم هماهنگ کنید و برای میهمانی و مراسم آنها را بصورت سِت شده بپوشید.
 داشتن البسه بافت در رنگ های متفاوت می تواند بسیار در همانگ کردن پوشش شما موثر باشد و می توانید آنها را با تاپ های مختلف در حالی که چند دکمه آن را از بالا باز گذاشته اید بپوشید. البسه بافت همچنین ترکیب مناسبی را با بلوزهای مختلف ایجاد می کنند. بافت های کوتاه ترکیب خوبی را بروی پیراهن ایجاد می کند.
پلیورهای مشکی، قرمز، سرمه ای می تواند با هر شلوار یا دامنی سِت شوند و در هر موقعیتی استفاده شوند. 
شلوار مشکی یکی از مواردیست که باید حتماً داشته باشید و می توانید از آن در ترکیب با انواع تاپ، بلوز، تی شرت، پیراهن و پلیور استفاده کنید.
ساپورت ها را باید با  بلوزهای بلند یا تونیک پوشید تا شیک تر به نظر برسند. پوشیدن ساپورت با بلوز کوتاه جلوه چندان خوشی نخواهد داشت. 
اگر قد کوتاهی دارید از گردن بندهای کلفت و بلند یا کیف های بزرگ پرهیز کنید. سعی کنید تناسب را همیشه رعایت کنید و اگر اندام کوچکی دارید تلاش کنید با زیورآلات ظریف و کیف متناسب خود را بیارایید و بهتر است از البسه با طرح های درشت اجتناب شود. برای اینگونه اندام ها شلوار های بوت کات گزینه مناسبی خواهد بود. 
اگر قدبلند هستید شلوارهای چسبان انتخاب خوبیست. همچنین پوشیدن لباس و بلوز گلدار جلوه خوشی بر تن خواهد داشت. 
اگر اندام چاق دارید سعی کنید از یک رنگ برای سِت کردن بلوز و شلوار استفاده کنید. رنگ های تیره برای این اندام جلوه خوشایند تری خواهند داشت و با دستمال گردن های رنگی و زیور آلات، رنگ را نیز به این ترکیب اضافه کنید تا هرچه بهتر به نظر آیید.

 

 
 
1706 مرتبه مشاهده شده
برچسب‌ها : شیک پوش پول کمد لباس
 

نظرات کاربران

ارسال نظر