اگر طرفدار ظاهر کلاسیک هستید، این مطلب را دنبال کنید
 
 

این روزها با مُد شدن البسه ، مدل مو و آرایش قدیمی یا VINTAGE بسیاری از عاشقان و پیروان دنیای مُد به دنبال محصولاتی با رنگ و بوی کلاسیک هستند. از همین رو نکاتی گردآوری کرده ایم که شما را در ایجاد یک ظاهر کلاسیک زیبا و هماهنگ یاری خواهد کرد.
1.    لباس هایی را انتخاب کنید که با رنگ پوست و فرم بدنتان هماهنگی داشته باشد. مثلاً اگر قد کوتاه دارید سعی کنید از پوشیدن دامن کوتاه خودداری کنید و در مقابل از دامن های تا سر زانو استفاده کنید.
2.    در مورد انتخاب رنگ های روشن دقت داشته باشید. رنگ های خیلی روشن و یا فسفری با ظاهر کلاسیک هماهنگی ندارند. برای هرچه بیشتر جلوه کردن ظاهر کلاسیک از رنگ های فاخر و سنگین تر استفاده کنید.
3.    داشتن یک پیراهن یا شلوار مشکی ساده از هر لباس رنگارنگ دیگری شما را به داشتن ظاهر کلاسیک نزدیک تر خواهد کرد اما به این نکته دقت کنید که در انتخاب اینگونه البسه ، کیفیت را حتما مدنظر قرار دهید. سعی کنید لباس های مشکی ساده و شلوارهای جین را با کیفیت و دوخت خوب تهیه کنید.
4.    گردن بندهایی با رنگ های سبز یشمی، قرمز و آبی فیروزه ای برای استایل کلاسیک بسیار مناسب هستند.
5.    از یک نوع جواهر به تنهایی استفاده کنید. یک تکه طلا یا نقره با کیفیت به ظاهرِ کلاسیک شما جلوه ای دو چندان خواهد داد.
6.    نکته قابل توجه در ظاهر کلاسیک این است که رفتار و منش با وقار همراه با ظاهر کلاسیک و قدیمی هماهنگی بی نظیری را ایجاد خواهد کرد.

 

 
 
1706 مرتبه مشاهده شده
 

نظرات کاربران

ارسال نظر