چطور می توان دختری سرزنده و موفق بود؟
 
 

داشتن شخصیتی جذاب عامل موثری برای شادابی و موفقیت در دوران جوانیست. رعایت نکاتی ساده می تواند شما را به ساخت و پرورش چنین شخصیتی نزدیک تر کند.
1.    هدف های برزگتان را به اهداف سهل الوصول و کوتاه مدت  تجزیه کنید
برای رسیدن به اهداف کوتاه مدت راه حل های عملی را در نظر گرفته و شروع به حرکت در این مسیر کنید. زندگی بدون رویا و هدف مثل حرکت کردن در یک مسیر ناشناخته بدون نقشه و مقصد است که سردرگمی و از اینجا به آنجا رفتن بیهوده در نهایت سبب خستگی و بی انگیزگی خواهد شد.از ابتدا آمادگی مواجه با دشورای ها را در جهت نیل به اهدافتان داشته باشید و به راحتی تسلیم نشوید. شما قطعاً توانایی این را دارید که به رویایتان تبدیل شوید.
2.    هرگز خودتان و رویاهایتان را به هیچ قیمتی نفروشید
با خود صادق باشید . نگذارید هیچکس کنترل  زندگیتان را در دست بگیرد. نگذارید هیچکس جلوی رویاهیتان بایستد. هیچگاه بخاطر هیچ چیز خودتان را معامله نکیند.
3.    با دیگران با محبت و احترام رفتار کنید تا اینکه احترام و محبت را از دیگران دریافت کنید. 
صبر و احترام کلید موفقیت است.
4.    برای آنچه که دارید سپاسگزار باشید
در دشواری ها به خاطر داشته باشید که افراد زیادی در شرایط سخت تری در حال مبارزه با مشکلات هستند و سعی کنید درباره چیزهایی که ندارید دایما شکایت نکنید و در مقابل تلاش کنید که با روحیه مثبت شرایط را تغییر دهید. 
5.    بر شرایط بد غالب شوید
اگر شرایط آنطور که دوست دارید پیش نمی رود از تلاش کردن دست بر ندارید. افسرده نشوید. بدانید اکثر افرادی که موفق شده اند یک دوره سخت را پشت سر گذاشته اند. تلاش کنید با تغییر اولویت ها و روبه رو شدن با مشکلات راهی خلاقانه برای حل آنها بیاید.
6.    وقتتان را تلف نکیند
زمان چیزیست که شما هرگز نمی توانید آن را دوباره به دست آورید. وقتتان را با امور بیهوده تلف نکنید. سعی کنید هنری بیاموزید یا حرفه ای خاص را یاد بگیرید.
7.    سعی کنید تحصیلات یا تخصص خاصی را دنبال کرده و تا درجه حرفه ای در آن پیش روید. 
8.    در مورد فرهنگ ها و مذاهب دیگر تحقیق کنید و پیگیر اخبار باشید.
دانش خود را از جهان گسترش دهید. وسیع کردن دیدگاه هایتان بسیار مهم است و از شما فردی جذاب تر می سازد.
9.    به سلامت و زیبایی طبیعی خود اهمیت دهید
غذاهای سالم بخورید و ورزش کنید. کتاب ها و مقالاتی برای تقویت سلامت روح و جسم، افزایش اعتماد به نفس و ... بخوانید. به زیبایی طبیعی تان اهمیت دهید. شما منحصر به فرد هستید. نیاز به جراحی های زیبایی و آرایش های غلیظ نیست، با توجه به زیبایی های خاص خودتان در هرجا یگانه باشید.
10.    توانایی های خود را بشناسید
هرکس با توانایی های خاص به دنیا میآید سعی مکنید  این توانایی های را شناخته و تقویت کنید.
11.    دوستان خوبی داشته باشید
زمانیکه دیگران دچار مشکل هستند سعی کنید به آنها کمک کنید. دوستان خوب همواره یکی از فاکتورهای موفقیت هستند و یکی از ویژگی های دوستان قابل اتکا این است که به شما احساس بهتر بودن و مثبتی را القا می کنند.

 
 
1732 مرتبه مشاهده شده
برچسب‌ها : شخصیت شادابی موفقیت
 

نظرات کاربران

ارسال نظر